Slide background

Tworzenie stron internetowych

Nie posiadasz strony internetowej lub Twoja obecna witryna nie spełnia oczekiwanych funkcji? Pozwól, by zajęli się tym nasi eksperci. Z pasją i pełnym zaangażowaniem tworzymy funkcjonalne i skuteczne strony internetowe, wierzymy bowiem, że doskonała witryna firmowa jest podstawą sukcesu każdego przedsięwzięcia.

Funkcjonalna, przejrzysta, bogata w niezbędne informacje takimi słowami opisać można kompletną stronę internetową. Odpowiednio przygotowana i wypromowana, nie tylko przynosi korzyści finansowe ale również pomaga w nawiązywaniu kontaktów biznesowych. Badania wykazują iż ponad 10 milionów Polaków korzysta codziennie z internetu. Pomimo tak ogromnej popularności tego medium, blisko 40% polskich firm nie posiada strony internetowej, taki stan rzeczy tworzy przed Tobą ogromną szansę. Nie jest jeszcze za późno, aby pokonać konkurencję i zaznaczyć swoją obecność w sieci.

Indywidualny projekt

Unikalny wygląd strony przyciągnie uwagę i podkreśli charakter Twojej marki a także zachęci klientów do skorzystania z usługi.

Responsywny design

Dzięki wykorzystaniu tej innowacyjnej metody, Twoja strona elastycznie dopasowuje swój wygląd i funkcje do ekranu urządzenia, na którym aktualnie jest wyświetlana.

HTML5 i CSS3

Serwis oparty zostanie o język programowania HTML5 oraz arkusze stylów CSS3. Technologie te dają nieograniczone możliwości projektowania.

Pakiety

Poniżej znajdują się aktualne propozycje naszej firmy, prosimy mieć na uwadze fakt iż warianty są uogólnione, ostateczna oferta dopasowana jest do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Wizytówka

499zł

Firmowa

999zł

Biznesowa

1999zł