Slide background

Studio Graficzne

Podstawą naszej agencji jest własne studio graficzne.Kadra firmy to doświadczeni graficy o kierunkowym wykształceniu z głową pełną pomysłów. Budujemy od podstaw nowo powstałe marki i wizerunki firm.Tożsamość produktu w bardzo dużym stopniu wypracowywana jest poprzez rozwiązania graficzne. Logo, kolorystyka, nowoczesny design to najważniejsze elementy skutecznej reklamy.Projektujemy materiały reklamowe począwszy od prostych wizytówek i plakatów, przez nowoczesne banery i bilboardy. Każdy produkt, każda inicjatywa i każdy projekt zasługuje na to, by został pokazany w oryginalny i zapadający w pamięć sposób. Nasza agencja wciąż szuka innowacji, myśli nieszablonowo, posiada bogate doświadczenie i grupę zadowolonych klientów.

Komunikatywność

Przed przystąpieniem do projektowania szczegółowo omawiamy z klientem każdy aspekt zlecenia. Dzięki temu jesteśmy w stanie skutecznie rozplanować pracę oraz wyeliminować słabe punkty realizacji.

Dokładność

Do każdego projektu podchodzimy z zachowaniem niezwykłej staranności i dbałości o każdy najmniejszy szczegół. Efekt końcowy i zadowolenie klienta liczą się najbardziej dlatego pod tym względem nie uznajemy żadnych kompromisów

Terminowość

Zdajemy sobie sprawę z tego iż w branży reklamowej terminowość odgrywa kluczową rolę dlatego też gwarantujemy terminowość wykonania usługi. Ustalając termin masz pewność że otrzymasz zamówiony produkt w wyznaczonym czasie.